Coaching veebis

99,00 702,00 

Minu missioon on tuua esile Sinu potentsiaal ja sära! Läbi selle, et Sa teed seda, mida tahad teha ja tead, mida ja kuidas teha, olles seejuures rahulolus iseendaga.

Olen ICF akrediteeritud väljaõppega lahenduskeskne coach, ma coachin, sest ma usun Sinusse ja Sinu edusse!

 • Sul on võimalus valida osta korraga, kas 1 coaching või 4, 7 või 9 kohtumisega coachingu pakett.
 • Mida suurem pakett, seda väiksem kohtumise hind.
 • Kohtumised toimuvad läbi Zoomi ja kestavad 60-80 minutit.

PS! Maksmine paindlik! Võimalus tasuda ka 2 või 3 osas, valida järelmaks või alustada maksmisega hiljem.

NB! Kui soovid arvet ettevõttele, siis lisa ostmisel märkuste kasti ettevõtte andmed jms info ning ma saadan arve Sulle emailile. 

Kirjeldus

Mis on coaching?

See on Sinu võimalus luua oma ellu muutusi. Kasvada ja liikuda edasi oma ressursside põhiselt.

Saada selgust. Leida julgust. Kasvatada eneseusku. Avastada oma potentsiaal. Avastada iseennast. Kasvatada enesekindlust. Olla päris Sina ise.

Kasvatada produktiivsust ja efektiivsust. Kulgeda voolamises ja kergusega pingutust/muutusi eeldavates sammudes.

Leida tasakaal. Tunda kergust ja rahulolu. Olla vaba. Kõrvaldada takistused, hirmud ja piiravad uskumused.  Lahendada dilemmad. Ületada väljakutsed.

Rajada oma tee. Seada eesmärke. Viia oma plaane ellu. Elada oma unistuste elu.

… olla oma elu peategelane!


Mis teemadega  coaching´usse tulla?

Sageli arvatakse, et coachingusse tulemiseks peab olema mingisugune probleem, mida lahendada. Tegelikult see pole nii. Coachingusse tasub tulla, kui on soov millegi poole pürgida, soov muutuda, saada selgust, areneda, liikuda oma eesmärgi suunas. Vaadata tulevikku ja tegutseda olevikus. Mida ma saan ära teha, et veel parem olla? Kuidas oma tugevusi ära kasutada, et jõuda oma eesmärkideni? Kuidas oma eesmärke ellu viia? Jms.

Jah, võibolla on vaja lahendada ka mõni probleem, takistus, dilemma või piirav uskumus ja tegeleda hirmudega, aga tegelikult on selle lahendamise taga soov luua muutust. See ei ole tegelikult probleem, see on võimalus! Saada selgust, mida ma päriselt tahan, leida endas julgust, enesekindlust, luua endale väärtust ja jõuda soovitud tulemuseni.

Oodatud on mis iganes teema, mis on Sul hingel, vajab lahendamist, edasi arendamist, selgeks rääkimist vms. Coach on koolitatud nii, et ta suudab Sind läbi viia erinevatest teemadest, ilma, et tal oleksid selle valdkonna tippteadmised ja magistrikraad taskus.

Ma olen valmis olema Sinu arengupartner, sest mitte miski ei ole muutumatu ja mitte miski ei ole tegelikult kättesaamatu. Takistused on mõtted meie peas! Sa oled kõikvõimas! Sinus on meeletu potentsiaal juba täna olemas. Iga inimene on perfekte. Siin ja täna. Oma võlude ja oskustega.

See, mida suudad endale ette kujutada, seda suudad ka luua! Tule ma aitan selle teoks teha!

 

Coach on arengupartner, kellega koos avastad iseennast, suurendad oma enesekindlust, julgust, teadlikkust. Vaatad sinna, kuhu pole ammu vaadanud või mille olemasolu polnudki märganud, avad oma potentsiaali ja saavutad eesmärke. Coaching on tulevikku suunatud ja lahendustele keskenduv.

Coaching toimub siin tänases päevas, olevikus ja vaatega tulevikku. Minevik ei määra ei olevikku ega ka tulevikku, seetõttu sealt haarame kasvukoha ja taipamised. Kui me tahame midagi muuta oma elus, siis seda saab teha siin täna ja tulevikus.

“Coaching pöörab probleemi väljakutseks, väljakutse võimaluseks, võimaluse kingituseks.” Milton Erickson

 

Coaching aitab sind, kui…

Soovid teadlikult tööd teha iseendaga, viia ellu muudatusi enda sees või ümber.

Soovid ületada takistused, seljatada hirme ja saavutada soovitud tulemusi.

Soovid õppida kasutama oma ressursse kõige efektiivsemal ja paremal viisil.

Soovid tekitada sisemist jõudu ja saavutada sisemist tasakaalu.

Soovid muutust, aga ei tea, kust alustada või ei tea, mida Sa päriselt tahad.

 

Parim investeering on investeering iseendasse! 

Investeering läbi coachingu:
1 kohtumise kaupa 99€
4 kohtumisega pakett 356€ ehk 89€ kohtumine
7 kohtumisega paket 581€ ehk 83€ kohtumine
9 kohtumisega pakett 702€ ehk 78€ kohtumine
Kokkuleppel võimalus maksta ka osamaksetena.

Sinu tulemused on just nii suured, kui oled Sina ise ja Sinu mõtted!

Sa oled seda väärt! Sa oled väärt mõtlema suurelt ja elama suurelt!

 

Mida rohkem…

 • Sa iseendale tähelepanu pöörad,
 • lood selgust, investeerid teadlikesse märkamistesse (mis on meie kontrolli all, mis on päriselt tähtis, mis on Sinu tegelikud vajadused ja ootused),
 • oma arengusse (kasv on ju just see, mida me ootame iseendalt),
 • tugevustesse (jaa, just seal on Sinu potentsiaal)
 • ja edasi jõudmisesse (mida Sa teeksid, kui teaksid, et ei ole võimalik ebaõnnestuda?),

… seda eredamalt Sa särad, tunned rahulolu ja vabadust oma elus, oled enesekindel ja õnnelik!

 

Miks valida just coaching?

Kõik vastused on Sinu sees. Mitte keegi teine ei tea Sind ja Sinu elu ja mõtteid paremini kui Sina ise. Miks peaks siis teadma keegi teine öelda Sulle vastuseid? Sina ise tead, kuhu Sa tahad jõuda, mis Sulle meeldib või ei meeldi, kuidas miski Sind tundma paneb, mis töötab ja mis pidurdab või hoopis ärritab/tekitab paigalseisu. Ainult Sina tead seda!

Coachina ma ei ütle Sulle vastuseid ette, aga ma oskan Sind ennast viia selguseni. Coachingu eesmärk on leida küsimustele vastused Sinu enda seest, luua selgust, kõrvaldada vastupanu ja takistused ning avastada Sinu potentsiaal ja see sügav miks, mis on kütus Sinu teekonnale!

Me seame tegevussammud vastavalt Sinu ressurssidele ja võimalustele.

Usalda ennast, Sinus on kõik olemas! Proovi! Koge! Õpi! Mine edasi! Vali oma unistusi ja sihte! Sa oled piisav! Sa saad hakkama!

Mida kõike suudad oma mõtetes ette kujutada, selle kõike oled Sa valmis ka päriselt teoks tegema!

 

Olen ICF poolt akrediteeritud väljaõppega lahenduskeskne coach ja ICF Global ning ka ICF Estonia liige. 

International Coach Federation (ICF) on juhtiv ülemaailmne organisatsioon, mis on pühendunud coaching’u edendamisele, seades kõrgeid standardeid, andes välja pädevussertifikaate ja kasvatades professionaalsete coach’ide võrgustikku.

Ma loon Sulle turvalise, avatud ja hoitud ruumi.

Lugesid kõik läbi, aga on tunne, et tahaks veel midagi küsida ja veenduda meie sobivuses?

Kirjuta mulle info@kadrikeerme.ee ja tule teeme tasuta tutvuskõne läbi Zoomi. Räägin Sulle coachingust, saame tuttavaks ja teeme mini coachingu sessiooni. Tule proovi, Sul ei ole midagi kaotada, ainult võita! 😉

Lisainfo

Coachingu paketid

1 coaching, 4 coachingut, 7 coachingut, 9 coachingut

8 arvustust tootele Coaching veebis

 1. Jelena

  Mis eesmärgiga tulid coachingusse? Leida usaldavat inimest, kellega rääkida, kes mind kuulaks, kaardistaks mu mõtteid.

  Milline oli Sinu ootus coachile? Et oleks pühendunud, aus, kohusetundlik.

  Kuidas tunned end praegu/mis muutusi kogesid/märkasid coachingu sessioonides ja järel? Sessioonid olid alati positiivsed. Kadri oli avatud hea kuulaja, leidis alati häid küsimusi, mis viisid edasi. Oli alati valmis alustama uuest teemast. Ääretult paindlik. Ta oli alati toetav, eesmärgistaja. Tal oli alati soov, et ma edasi liiguks ja saavutaksin enda eesmärgid.

  Mis oli Sinu jaoks coachingu kohtumiste suurim väärtus? Kuulamise oskus, leida alati tee, et kui pole võimalik, siis kuidas oleks võimalik, leidis alati minu tugevused.

  Meil oli ka mõni mentorlusega kohtumine, millist väärtust need kohtumised Sulle andsid? Need olid väga head. Kadri leidis aja ka suhtlemiseks väljaspool kohtumist. Mis oli minu jaoks äärmiselt oluline. Suur aitäh ja suur kummardus selle eest. On Inimesi, kes väärtustavad aega. Kadri väärtustab aega, kuid tema jaoks on veel olulisem kliendi rahulolu, et ta oleks õnnelik ja liiguks oma eesmärgi poole. Oma vabast ajast leidis ta alati kirjadele ja sõnumitele vastata.

  Kas soovitaksid coachingut teistele, miks? Soovitaksin väga! Suudab aidata seada eesmärke, pöörab tähelepanu kliendi tahtele, oskustele, teadmistele, kogemustele, võimekusele ja toetab. lõpetab kohtumise alati positiivse sõnumiga, annab märkmeid ja seab kliendiga prioriteete paika, esitab mitmesuguseid küsimusi, et edendada avatud arutelu ja täpsustab teemad. Tekitab optimistliku ja enesekindla tunde, et kõik on võimalik.

  Kuidas jäid rahule coach Kadriga? Väga rahul

  Võibolla soovid veel midagi enda jaoks olulist välja tuua? 🙂 Et jõuda kuskile on vaja endas selgusele jõuda. Kadri toetab ja hoiab sind kursil. Usalda ennast ja siis kõik läheb hästi.
  Võib ka nii öelda, et meie kohtumisi oli harva... see minu viga. Ma vajaksin ehk rohkem kohtumisi, kuid kuna raha alles kraabin kokku, st on ka kohtumised hajutatud.

  Jelena, ettevõtja

 2. Katrin Kirs Aasav

  Sain oma eesmärgid palju selgemaks ja coachingu sessioonid panid kenasti paika need kindlad sammud, mis pean oma teekonnal tegema ja et tuleb end täielikult mugavustsoonist välja ajada. Kui tegutsen kindla plaani järgi ja pingutan rohkem, siis tulevad ka tulemused kiiremini.
  Kindlasti soovitan coachingut kõigile, sest me kõik vajame ühel või teisel eluetapil juhatust ja tuge!
  Katrin Kirs Aasav
  juht, hambaarst

 3. Artur Rahkemaa

  Millist väärtust coachingud ja väljakutse Sulle tõid?
  - Mõelda teemade peale, mille peale sa niisama ei mõtle ja teha ise endaga läbi harjutusi, mida ei ole enne osanud või teadnud. Tõi juurde uusi tahke ka enda vaates ning oskuse märgata ja vaadata teiste inimeste osas enda ümber.
  Kuidas Sa end tundsid kohtumiste ajal või järel?
  - Sinuga suhtlus ja tunnetus on olnud uskumatult kerge. Sinu soovist ja pühendumisest on tunda seda, kui palju ja hästi sinu tegevused haaravad kaasa ning panevad lihtsalt nende teemade peale mõtlema ja endaga tööd tegema.
  Milliseid taipamisi või muutusi tõi coaching Sinus esile?
  - Kõigil meil on ka pehmeid ja sisemisi vajadusi ning täiendamise kohtasid. Kui inimesena võibolla sa nende peale pole kunagi mõelnud, teades või mitte teades nendest siis nende läbitegemine andis enesele sisemist rahu ja rahulolu.
  Mida ütleksid inimesele, kes mõtleb minuga coachingust, aga veel kahtleb?
  - Võta endale see aeg ja keskendu see periood sellele protsessile ka tegelikult siis on sul võimalus sellest saada rohkem kui sa oled oodanud.
  Artur Rahkemaa, ettevõtja

 4. Riho Räni

  Minu jaoks on hästi oluline võrdsus. Mul oli mugav olla aus. Usun, et olime Kadriga head partnerid minu elusihi valgustamisel. Säravad silmad suudavad seda teha.
  Tundsin, et Kadri oli alati põhjalikult ettevalmistunud ja kohal. Mulle hea peegel, toetav, mõistev, innustav.
  Coachingu sessioonid näitasid minu õnne valemit. Kolme kuu suurim taipamine oli, et minu varjupooles on minu vägi. Hindamatu tulemus minu jaoks. Aitäh!
  Riho Räni

 5. Melani Nõlvak

  Juba esimene sessioon mõjus mulle positiivselt, sest kogu sessiooni vältel toimus pidev eneseanalüüs, mille tulemusena mõistsin, et vastused ja lahendused küsimustele on suures osas peidus minus endas. Kohati tundsin, et olen oma mugavustsoonist väljas, kuid mida aeg edasi, seda enam teadvustasin, et ma pole harjunud mõtlema vastupidiselt tavapärasele. Tänu coachingule suutsin luua uusi seoseid ning tundsin rõõmu, et mina ise olin see, kes jõudis vajaliku arusaamani.
  Melani Nõlvak,
  üliõpilane

 6. Carol Randlepp

  Sessioon Kadriga andis mulle kaasa palju mõtteainet ning suunitlust, kuidas edasi liikuda tööalaselt. Ideid tuli palju, kuid tänu Kadri abile suutsime neid viimistleda ning vormida nii, et mul oleks nendest tööriistadest igapäevaselt ka kasu. Sessioon on heaks stardilavaks alustavale juhile kui ka juba kogenenud juhile, sest Kadri suudab leida iga indiviidiga ühise keele.
  Carol Randlepp,
  Tallinna Lennujaama äripindade müügijuht

 7. Egle Küttis

  Minu kogemus Kadriga coachingu sessiooni tehes oli ülipositiivne. Sessioon tekitas palju selgust oma peas ja mõtetes. Oma eesmärke lahti mõtestades oli Kadri väga julgustav ning oma räägitu peegeldamise teel kuulmine tekitas tunde ja teadmise, et kõik minu tuleviku plaanid on rohkemgi kui teostatavad. Kadri süstis minusse eneseusku ja motivatsioon oma ideed ellu viia mitmekordistus meie vestluse jooksul korduvalt. Väärtustan Kadri ning terve sessiooni juures ausust ja autentsust, mis peegeldus igas coachi mõttevahetuses minuga. Sessioon andis mulle suure teotahte ning enesekindluse oma eesmärkide poole püüdlemiseks. Aitäh!
  Egle Küttis,
  vaimse tervise õde

 8. Kristeli Peri

  Soovin Teiega jagada oma teekonda Kadrini. Esimene samm polnud kerge, nii nagu ikka. Oli palju eelarvamusi ja hinnanguid. Kuid teadsin, et edasi nii ei saa ja abi on vaja, et selgust luua endas, oma elus ja kõikides soovides. Ma tegin oma esimese sammu ja olen väga väga rahul. Minu arvamused, hinnangud ja mõtted endast olid hullemad, kui kõik tormid kokku üle maailma. Kadri loob väga turvalise ja hoitud keskkonna, kus ta tegeleb sinu hingetormide, mürisevate valearvamuste tornaadodega. Tuues tagasi su enda keskmesse. Lahti arutades iga su sasipuntra ja siis jälle õrnalt ja kindlakäeliselt kokku pannes. Oleme kohtunud 8 korda ja kohtume veel, minu muutused on silmaga nähtavad. Kui sa tunned, et oled hädas või ei oska olukorrast välja tulla, siis soovitan väga pöörduda ja teha oma elu kergemaks just koos Kadriga.
  Kristeli Peri,
  sotsiaalpedagoog

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga