Personaalne või meeskonna coaching ettevõttes, asutuses

Soovid kutsuda mind oma ettevõttesse, asutusse või meeskonda coachima?

Olen sertifitseeritud lahenduskeskne coach.

Ma usun, et igas meeskonnas, asutuses, ettevõttes algavad edu, õnn ja tulemused igast meeskonnaliikmest endast.

Olen läbinud ka grupi/meeskonna coachingu väljaõppe.

Meeskonna coaching töötab hästi, kui on ühine eesmärk, mille poole püüelda. Suurendades võimalust teineteist toetada ja meeskonda ühendada.

Üks meeskond on just nii edukas ja särav, kui on inimesed selle sees! 

                                                                                                “Paat ei liigu edasi, kui igaüks aerutab omas rütmis” Suahiili vanasõna.

Meeskonnatundel on imeline mõjujõud. Meeskonnas võivad olla koos parimad liikmed, kes on oma ala tipud, kuid kui igaüks neist või isegi ainult üks, eelistab mängida soolot ja ihaldab rambivalgust vaid endale, ei saavuta meeskond kaugeltki seda, mida tooks ühine pingutus ühise eesmärgi nimel. Küsimus, kas meeskond aerutab samas suunas või igaüks oma sihi suunas?

Soovi korral on esimene tutvumise ja hetkeseisu kaardistamisega coachingu sessioon 60 minutit tasuta.

Ettevõtte juhil on võimalik tellida töötajale coachingu sessioon kindlat eesmärki täitva suunaga. Seejuures sessiooni sisu kliendiga jääb konfidentsiaalseks.

Hea teada:

  • Üks coachingu sessioon kestab 60-80 minutit. Sessiooni ajal teen märkmeid, mis jäävad kliendile. 
  • Hind kujuneb vastavalt valitud paketi mahule ühe inimese kohta.
  • Sessioonid on soovituslik läbi viia miinimum 2 nädala tagant ja maksimum 4 nädala tagant. Sõltub, kui suur on eesmärk ja kui kiiresti soovitakse tulemusteni jõuda.

Leiame strateegia, mis on kooskõlas kliendi ning asutuse/ettevõtte missiooni ja väärtustega.

Lisainfoks ja kokkulepeteks kirjutada info@kadrikeerme.ee või täita allolev vorm:

  •  

Coach Kadri valinud koostööpartnerid:

Toila vald

Noortevolikogu meeskonna coaching

Toila valla Noortevolikogu

Jõhvi vald

Noortevolikogu meeskonna coaching

Jõhvi valla Noortevolikogu

Toila vald

Kohtla-Nõmme Kool, personaalne coaching

Kohtla-Nõmme Kool
Sain oma eesmärgid palju selgemaks ja coachingu sessioonid panid kenasti paika need kindlad sammud, mis pean oma teekonnal tegema ja et tuleb end täielikult mugavustsoonist välja ajada. Kui tegutsen kindla plaani järgi ja pingutan rohkem, siis tulevad ka tulemused kiiremini. Kindlasti soovitan coachingut kõigile, sest me kõik vajame ühel või teisel eluetapil juhatust ja tuge!
Katrin Kirs Aasav
juht, hambaarst
Sessioon Kadriga andis mulle kaasa palju mõtteainet ning suunitlust, kuidas edasi liikuda tööalaselt. Ideid tuli palju, kuid tänu Kadri abile suutsime neid viimistleda ning vormida nii, et mul oleks nendest tööriistadest igapäevaselt ka kasu. Sessioon on heaks stardilavaks alustavale juhile kui ka juba kogenenud juhile, sest Kadri suudab leida iga indiviidiga ühise keele.
Carol Randlepp
Tallinna Lennujaama äripindade müügijuht
Alustasin Kadriga koostööd juba kohe meie coachingu väljaõppe alguses ja olen väga nautinud tema arengut tõeliseks professionaaliks, kelle esimene eesmärk on alati klienti toetada aga ka väljakutseid esitada. Soovitan Kadriga koostööd kõigile, kellele on oluline oma elu luua ausalt, enda väärtustele vastavalt ning on valmis vastutust selle teekonna eest võtma koos toetusega coachilt.
Anu Puulmann
coach ja Euroguidance koordinaator
Kadri tekitab sessioonidel vaba ja avatud ruumi, kus tunnen end turvaliselt ja olen valmis vaatama enda sisse. Läbi sessioonide olen avastanud end erinevates etappides. Näiteks punktis, kus arvan, et ma ei tea vastust, kuid jõudnud siiski sessiooni lõppedes avastuseni ja liikunud lahenduste suunas. Vahel on vaja inimest, kes lihtsalt kuulaks ja küsiks õigeid küsimusi. Kadri oskab seda imeliselt! Aitäh Sulle, Kadri!
Lea Kiilaspää
Coach ja Rademari müügijuht